Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Na jubileusz dostali... butelkę wódki

Utworzony przez Gość, 5 marca 2009 r. o 05:38 Powrót do artykułu
miś napisał:
Ludzie zbliża się sezon na rydze!
Jak zabraknie argumentów do krytyki, to cham zawsze coś znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaweł napisał:
Jak zabraknie argumentów do krytyki, to cham zawsze coś znajdzie.
chama to miała twoja mama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
halina napisał:
chama to miała twoja mama
Twoja ma !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jubileusz to mogę polecić ciekawą stronę z alkoholami www.sztukawina.pl mają także drugą stronę www.scottishhouse.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MŁODY GNIEWNY napisał:
Do "gościa" Po Twoich wypocinach widzę, że jesteś bardzo prymitywną osobą, która nie nadąża za rozwijającym się światem. Czas epoki kamienia łupanego dawno już minął i musisz wyjść z jaskini. Tak naprawdę koszty imprez poprzez które promuje się Nasza gmina są niczym kropla w morzu w porównaniu z imprezami organizowanymi w sąsiednich powiatach. Wynajęcie sceny+nagłośnienia+zespołu to na pewno mniejszy koszt jak Dudkowe marnotrawienie pieniędzy na olbrzymie puchary, statuetki i wyżywienie na tych imprezach. I bardziej tu trzeba szukać oszczędności proszę Pana/Pani. Promujmy się jak najwięcej!!!!!!
Głupoty opowiadasz!!! To nie jest żadna promocja. Od lat sa te imprezki i co z nich za promocja dla gminy co wynikneło????????????????? NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo promocja musi mieć swój cel i być skierowana do odpowiedniego odbiorcy. Czy Gmina nawiązała jakąś wspólpracę z kimś? Nie. Czy nawiązała cenne dla niej kontakty dla rolników np. Nie. I nikomu na tym nie zależy-TAKA jest prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jeden wielki teatr!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z tego co wiem to i aktorom nie chce sie juz grać......bo za dużo fałszu wokoło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Broń kogo chcesz zebyś tylko potem sam siebie się nie wstydził jak i ciebie w tyłek kopnie ten którego bronisz a który w d... ma ciebie tylko swoje sprawy ma na uwadze!!!!!!!Takie jest życie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sdfsdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys tamten wójt spędzał wiele czasu w polichnie szkole na górze, ten teraz spędza czas u dyrektorki na dole, co na to honoratka, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe pieniądze  http://pieniazek.latwy.pl  Sprawdź i zacznij zarabiać!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jakiś kasanowa ten rydzyk, żonę z dzieckiem wydelegował do rodziców, chata wolna  i mozna bawić się , raz z honoratką małej postury a potem z żyrafą - dyrektorką martą z gimnazjum w polichnie, a że gmina wali się to co go obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w każdym solectwie ma po jednej a w niektorych podwie. Ale nie wiem czy to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno w każdym solectwie ma po jednej a w niektorych podwie. Ale nie wiem czy to prawda
Takie prawo wojta też bym tak chcial
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie prawo wojta też bym tak chcial
I księdza. Ja tez bym tak chcial.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy by tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma gadane i jest mily to babeczki lecą na niego. Takie zycie. Ja bym mu nie odmówila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zainteresowanie dziewczyn zza czerwonych firanek? , nic z tego bo to gamoń 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał porozmawiaj z gościem to się okaże że ty jesteś gamoń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gość nie ma pojęcia do niczego, przeczytaj kilka wpisów z początku forum jak pracował w starostwie to miał pojęcie tylko do pozowania do zdjęć, teraz też z gminy zrobił  studio fotograficzne, a gmina szastarka jest na skraju bankructwa, żaden bank nie zagwarantuje gminie płynności finansowej, do gospodarowania jest ciemny jak noc listopadowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...